Interessert i Pridok EPJ?

Med nytenkende og sikre løsninger, et intuitivt brukergrensesnitt og en helt ny standard hva gjelder hastighet og tilgjengelighet, er Pridok på god vei til å bli primærhelsetjenestens foretrukne EPJ-leverandør.

Se priser

Support

Book demo

E-post:
post@pridok.no

Telefon:
+47 33 50 56 99

Trudvangveien 77
3117 TØNSBERG

Kontortid
08:00 til 16:00

Kontakt oss gjerne!

Jørgen Gilberg

Jørgen Gilberg

marked

jorgen@pridok.no+47 957 97 970
Dag Christensen

Dag Christensen

sikkerhet/drift/utvikling

dag@pridok.no+47 928 48 245
Frode Gilberg

Frode Gilberg

arkitektur/utvikling

frode@pridok.no+47 33 50 56 93
Jørn Gilberg

Jørn Gilberg

medisinsk rådgiver

jorn@pridok.no
Catrine G. Bleken

Catrine G. Bleken

Administrasjonssjef

catrine@pridok.no+47 33 50 56 92
Diana Alijagic

Diana Alijagic

Utvikler

Enver Zujo

Enver Zujo

Supportmedarbeider

enver@pridok.no
Espen Schulstock

Espen Schulstock

Support

espen@pridok.no+47 33 50 56 98
Hanne Budeng

Hanne Budeng

Hans-Petter Carlsen

Hans-Petter Carlsen

Seniorutvikler

Hege Øverlien

Hege Øverlien

Instruktør/support

hege@pridok.no+47 33 50 56 96
Heidi Lian Hem

Heidi Lian Hem

Supportansvarlig/instruktør

heidi@pridok.no+47 33 50 56 97
Henriette Halvorsen

Henriette Halvorsen

Instruktør/support

henriette@pridok.no+47 33 51 01 41
Jon Walter Lundberg

Jon Walter Lundberg

Seniorutvikler

Kristin Aaby

Kristin Aaby

Seniorutvikler

Tone Hansen

Tone Hansen

Seniorutvikler

Tonje Murer

Tonje Murer

Prøv gratis demoversjon

Selvsagt kan du prøve selv! Pridok EPJ gjør behandlingen tryggere og hverdagen enklere. Registrer deg som demobruker, helt uten forpliktelser, og opplev færre klikk, høyere hastighet og ubegrenset tilgjengelighet.

Bli demobruker