Interessert i Pridok EPJ?

Med nytenkende og sikre løsninger, et intuitivt brukergrensesnitt og en helt ny standard hva gjelder hastighet og tilgjengelighet, er Pridok på god vei til å bli primærhelsetjenestens foretrukne EPJ-leverandør.

Se priser

Support

Book demo

E-post:
post@pridok.no

Telefon:
+47 33 50 56 99

Trudvangveien 77
3117 TØNSBERG

Kontortid
08:00 til 16:00

Kontakt oss gjerne!

Jørgen Gilberg

Jørgen Gilberg

marked

jorgen@pridok.no+47 957 97 970
Dag Christensen

Dag Christensen

sikkerhet/drift/utvikling

dag@pridok.no+47 928 48 245
Frode Gilberg

Frode Gilberg

arkitektur/utvikling

frode@pridok.no+47 33 50 56 93
Jørn Gilberg

Jørn Gilberg

medisinsk rådgiver

jorn@pridok.no
 Vilde Håkestad Larsen

Vilde Håkestad Larsen

Supportmedarbeider

vilde.hakestad.larsen@pridok.no
Andrine D. Øverlien

Andrine D. Øverlien

Support/Opplæringskonsulent

andrine@pridok.no
Anja Joramo

Anja Joramo

Opplæringskonsulent

anja.joramo@pridok.no
Anna Prøsch

Anna Prøsch

Utvikler

Catrine G. Bleken

Catrine G. Bleken

Administrasjonssjef

catrine@pridok.no+47 33 50 56 92
Christian André W. Thorsø

Christian André W. Thorsø

Utvikler

Dominic Robert Gee

Dominic Robert Gee

Seniorutvikler

Elisabeth Kongsvold

Elisabeth Kongsvold

Support/Opplæringskonsulent

elisabeth.kongsvold@pridok.no
Enver Zujo

Enver Zujo

Supportmedarbeider

enver@pridok.no
Freddy Rosenhave

Freddy Rosenhave

Seniorutvikler

Halvard Helgesen

Halvard Helgesen

Utvikler

Hans-Petter Carlsen

Hans-Petter Carlsen

Seniorutvikler

Hege Øverlien Bjerkaas

Hege Øverlien Bjerkaas

Kunde & anbudsansvarlig

hege@pridok.no+47 33 50 56 96
Heidi Lian Hem

Heidi Lian Hem

Kundeansvarlig/Opplæringskonsulen

heidi@pridok.no+47 33 50 56 97
Henriette Halvorsen

Henriette Halvorsen

Opplæringskonsulent

henriette.halvorsen@pridok.no+47 33 51 01 41
Henrik Skatvedt

Henrik Skatvedt

Seniorutvikler

Jon Walter Lundberg

Jon Walter Lundberg

Seniorutvikler

Karoline Agerup

Karoline Agerup

Leder for support og opplæring

karoline.agerup@pridok.no40472745
Kristin Aaby

Kristin Aaby

Seniorutvikler

Melinda Lindberg

Melinda Lindberg

Support/Opplæringskonsulent

melinda.lindberg@pridok.no
Simen Skjerve Brenden

Simen Skjerve Brenden

Produktspesialist

simen.skjerve.brenden@pridok.no
Siv Elise Skorge

Siv Elise Skorge

Daglig leder

siv.skorge@pridok.no+47 48 26 42 76
Tone Hansen

Tone Hansen

Seniorutvikler

Prøv gratis demoversjon

Selvsagt kan du prøve selv! Pridok EPJ gjør behandlingen tryggere og hverdagen enklere. Registrer deg som demobruker, helt uten forpliktelser, og opplev færre klikk, høyere hastighet og ubegrenset tilgjengelighet.

Bli demobruker