E-helse – enklere, raskere!

Kjernen i Pridok er helse, teknologi og økonomi. Vårt utgangspunkt var én leges tydelige ønske. Resultatet er en 100 % web-basert EPJ, som setter en ny standard når det kommer til effektivitet og hastighet.

Få nyhetsbrev

Innovativ e-helse

Gjennom våre løsninger ønsker vi å bidra til en samfunnsnyttig «revolusjon» i helse-Norge.

Fastlege-fokus

Pridok tilbyr et journalsystem, 100 % tilpasset arbeidsflyten i primærhelsetjenesten.

Behovsprøvd

Utfordringer trigger utvikling! Det legene ønsker seg, skal vi strekke oss langt for å løse.

Vi ønsker virkelig å være her for kundene våre! Derfor har vi kundeservice på nett hver dag, også lørdager og søndager.

Med en web-basert løsning er det enkelt å snu seg rundt med oppdateringer når behovet dukker opp hos kundene. Å reise rundt for å oppdatere systemene er passé.

Vi har ett mål – det er å få journalsystemet så billig og bra som overhodet mulig!

Som helsepersonell skal man ikke oppleve EPJ-systemet som en tidstyv i verken bruk eller drift. Pridok lar helsepersonell være helsepersonell.

Et pasientjournalsystem uten servere

Pridok AS ble startet i 2013 av tre brødre Gilberg; Jørn, Jørgen og Frode – én er fastlege, én er siviløkonom og én er dataingeniør. Etter hvert kom i tillegg Dag Christensen inn på eiersiden, også han med en master i informasjonsteknologi. Denne kompetanse-kombinasjonen skulle vise seg å være en sammensetning som ga grobunn for innovative, men virkelighetsnære løsninger.

Dekker medisinskfaglige behov

Forretningsideen startet med en konkret utfordring fra Jørn, som er fastlege og spesialist i allmennmedisin. Han ønsket seg et journalsystem for leger som kunne kjøres via internett, uten servere, og med en enkel mobil-løsning. Dét var starten på Pridok EPJ – et web-basert pasientjournalsystem, utviklet med bakgrunn i faktiske, medisinskfaglige behov.

Senere er tjenestespekteret utvidet, og Pridok leverer i dag flere spesialtilpassede funksjoner tilknyttet journalsystemet, slik som et moderne e-reseptsystem og en sentral reseptdatabase.

Styrke i gode supportmedarbeidere

Hjelpen skal aldri være langt unna når man bruker våre tjenester. Derfor har vi alliert oss med hjelpsomme supportmedarbeidere som jobber på ettermiddager, kvelder og i helgene.

Disse fem sikrer at våre brukere så fort som mulig får svar på sine spørsmål.

Jenny Serine Esborg

Jenny Serine Esborg

Supportmedarbeider

Maja Hægstad Christensen

Maja Hægstad Christensen

Supportmedarbeider

Ingrid Blekastad Anvik

Ingrid Blekastad Anvik

Supportmedarbeider

Martin Heistad

Martin Heistad

Supportmedarbeider

Kontakt oss gjerne!

Jørgen Gilberg

Jørgen Gilberg

marked

jorgen@pridok.no+47 957 97 970
Dag Christensen

Dag Christensen

sikkerhet/drift/utvikling

dag@pridok.no+47 928 48 245
Frode Gilberg

Frode Gilberg

arkitektur/utvikling

frode@pridok.no+47 33 50 56 93
Jørn Gilberg

Jørn Gilberg

medisinsk rådgiver

jorn@pridok.no
 Vilde Håkestad Larsen

Vilde Håkestad Larsen

Supportmedarbeider

vilde.hakestad.larsen@pridok.no
Andrine D. Øverlien

Andrine D. Øverlien

Support/Opplæringskonsulent

andrine@pridok.no
Anja Joramo

Anja Joramo

Opplæringskonsulent

anja.joramo@pridok.no
Anna Prøsch

Anna Prøsch

Utvikler

Catrine G. Bleken

Catrine G. Bleken

Administrasjonssjef

catrine@pridok.no+47 33 50 56 92
Christian André W. Thorsø

Christian André W. Thorsø

Utvikler

Dominic Robert Gee

Dominic Robert Gee

Seniorutvikler

Elisabeth Kongsvold

Elisabeth Kongsvold

Support/Opplæringskonsulent

elisabeth.kongsvold@pridok.no
Enver Zujo

Enver Zujo

Supportmedarbeider

enver@pridok.no
Freddy Rosenhave

Freddy Rosenhave

Seniorutvikler

Halvard Helgesen

Halvard Helgesen

Utvikler

Hans-Petter Carlsen

Hans-Petter Carlsen

Seniorutvikler

Hege Øverlien Bjerkaas

Hege Øverlien Bjerkaas

Kunde & anbudsansvarlig

hege@pridok.no+47 33 50 56 96
Heidi Lian Hem

Heidi Lian Hem

Kundeansvarlig/Opplæringskonsulen

heidi@pridok.no+47 33 50 56 97
Henriette Halvorsen

Henriette Halvorsen

Opplæringskonsulent

henriette.halvorsen@pridok.no+47 33 51 01 41
Henrik Skatvedt

Henrik Skatvedt

Seniorutvikler

Jon Walter Lundberg

Jon Walter Lundberg

Seniorutvikler

Karoline Agerup

Karoline Agerup

Leder for support og opplæring

karoline.agerup@pridok.no40472745
Kristin Aaby

Kristin Aaby

Seniorutvikler

Melinda Lindberg

Melinda Lindberg

Support/Opplæringskonsulent

melinda.lindberg@pridok.no
Simen Skjerve Brenden

Simen Skjerve Brenden

Produktspesialist

simen.skjerve.brenden@pridok.no
Siv Elise Skorge

Siv Elise Skorge

Daglig leder

siv.skorge@pridok.no+47 48 26 42 76
Tone Hansen

Tone Hansen

Seniorutvikler